wątpliwości? skontaktuj się z nami :: Gospodarka odpadami na terenie miasta Gdańska
Segregacja w Gdańsku zmiany po
1 lutego 2020r.
harmonogramy odbioru odpadów Czyste Miasto Gdańsk sektory
złóż deklarację ile zapłacę? co i gdzie
wrzucać?
pojemniki trudne
pytania
podstawy
prawne

wątpliwości? skontaktuj się z nami

WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Urząd Miejski w Gdańsku

Infolinia:

tel. 58 731 64 64 pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) 
śr (7.00-16.30) koszt jak za połączenia lokalne
 
Biuro Obsługi Klienta
Gospodarka Odpadami Komunalnymi
(w budynku Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni)
ul. Partyzantów 36 (budynek D)
e-mail: bok@czystemiasto.gdansk.pl
 
czynne:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kasa czynna:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kontakt do firm wywozowych:

SUEZ PÓŁNOC Sp. z o.o. (sektory 1, 2, 3, 4, 5)

Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):

Sektor 1:

- frakcja resztkowa, bio - Wojciech.Trella@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 328

- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło -  Radoslaw.Wiktorski@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 339

Sektor 2:

- frakcja resztkowe, bio -  Mariusz.Maciak@suez.com,

tel 58 309-00-00 wew. 315

- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Wojciech.Jakubowski@suez.com,

tel 58 309-00-00 wew. 336

Sektor 3:

- frakcja resztkowa, bio - Marcin.Mazur@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 331

- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Marcin.Ziegert@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 316

Sektor 4:

- frakcja resztkowa, bio, papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Aleksander.Zielony@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 317

Sektor 5:

- frakcja resztkowa, bio - Wlodzimierz.Iwanek@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 338

- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Piotr.Podbielski@suez.com,

tel. 58 309-00-00 wew. 318

 

Gabaryty: Aneta.Horowska@suez.com

Pojemniki (wstawianie i usuwanie): Przemyslaw.Sadlowski@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327

Wywozy kontenerowe: Tymoteusz.Podziewski@suez.com , tel. 58 309-00-00 wew. 334

kierownik Działu Wywozu (reklamacje dot. pracy spółki): Marcin.Kusinski@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 337

GDAŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE Sp. z o.o. (sektor 6)
 

Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):
Marcin.Skrzypczak@guk.gda.pl telefon kontaktowy 58 722 01 00

 

Reklamacje dot. pracy spółki: biuro@guk.gda.pl

Gdańsk
wątpliwości? skontaktuj się z nami!