Segregacja w Gdańsku zmiany
po 1 lipca 2016r.
harmonogramy odbioru odpadów Czyste Miasto Gdańsk sektory
złóż deklarację ile zapłacę? co i gdzie
wrzucać?
pojemniki trudne
pytania
podstawy
prawne

wątpliwości? skontaktuj się z nami

Infolinia:
tel. 58 731 64 64 pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) 
śr (7.00-16.30) koszt jak za połączenia lokalne
 
Biuro Obsługi Klienta
Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
ul. Partyzantów 36 (budynek A)
e-mail: bok@czystemiasto.gdansk.pl
 
czynne:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kasa czynna:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kontakt do firm wywozowych:

SUEZ PÓŁNOC Sp. z o.o. (sektory 1, 2, 3, 4, 5, 6)
Odbiór odpadów (suchych, mokrych i zmieszanych):
Sektor 1: Wojciech.Trella@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 328
Sektor 2: Mateusz.Lebiedowicz@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 336
Sektor 3: Lukasz.Linda@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 331
Sektor 4: Konrad.Pancer@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 332
Sektor 5: Wlodzimierz.Iwanek@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 338
Sektor 6: Karol.Pokomeda@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 339

Szkło dla nieruchomości niezamieszkałych (firmy): Mateusz.Lebiedowicz@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 336

Gabaryty: Anna.Karpowska@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
Pojemniki (wstawianie i usuwanie): Anna.Karpowska@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
Wywozy kontenerowe: Grzegorz.Gorka@suez.com , tel. 58 309-00-00 wew. 334
kierownik Działu Wywozu: Wojciech.Ryndak@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 337

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsku
wątpliwości? skontaktuj się z nami!