Segregacja w Gdańsku zmiany po
1 kwietnia 2018r.
harmonogramy odbioru odpadów Czyste Miasto Gdańsk sektory
złóż deklarację ile zapłacę? co i gdzie
wrzucać?
pojemniki trudne
pytania
podstawy
prawne

wątpliwości? skontaktuj się z nami

WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Urząd Miejski w Gdańsku

Infolinia:

tel. 58 731 64 64 pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) 
śr (7.00-16.30) koszt jak za połączenia lokalne
 
Biuro Obsługi Klienta
Gospodarka Odpadami Komunalnymi
(w budynku Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni)
ul. Partyzantów 36 (budynek A)
e-mail: bok@czystemiasto.gdansk.pl
 
czynne:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kasa czynna:
pn, wt, czw, pt (7.00-15.00) śr (7.00-16.30)
 
Kontakt do firm wywozowych:

GDAŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE Sp. z o.o. (sektor 6)
Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):
Marcin.Skrzypczak@guk.gda.pl telefon kontaktowy 58 722 01 00

 

Reklamacje dot. pracy spółki: biuro@guk.gda.pl

SUEZ PÓŁNOC Sp. z o.o. (sektory 1, 2, 3, 4, 5)

Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):

Sektor 1:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Wojciech.Trella@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 328
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Klaudia.Aderek@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 315
Sektor 2:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Karol.Pokomeda@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 336
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Klaudia.Aderek@suez.com,
tel 58 309-00-00 wew. 315
Sektor 3:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Lukasz.Linda@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 331
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Marcin.Ziegert@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 316
Sektor 4:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Konrad.Pancer@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 332
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Anita.Swierzewska@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 317
Sektor 5:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Wlodzimierz.Iwanek@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 338
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Piotr.Podbielski@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 318
 
Szkło dla nieruchomości niezamieszkałych (firmy): Klaudia.Aderek@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 315
Gabaryty: Anna.Went@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
Pojemniki (wstawianie i usuwanie): Anna.Went@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
Wywozy kontenerowe: Grzegorz.Gorka@suez.com , tel. 58 309-00-00 wew. 334
kierownik Działu Wywozu (reklamacje dot. pracy spółki): Marcin.Kusinski@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 337
Gdańsk
wątpliwości? skontaktuj się z nami!