Segreguję odpady! zmiany po
1 kwietnia 2018
złóż deklarację Czyste Miasto Gdańsk ile zapłacę? co i gdzie
wrzucać?
trudne
pytania
sektory harmonogramy odbioru odpadów pojemniki podstawy
prawne
Gdańsk
wątpliwości? skontaktuj się z nami!
X zamknij

Informacje w sprawie harmonogram odbioru dla nieruchomości jednordzinnych

Szanowni Państwo w miesiącu styczniu harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości jednorodzinnych nie ulegnie zmianie.

Odbiór odpadów typu resztkowego, zmieszanego lub bio przypadać będzie na ten sam dzień tygodnia jak w 2019 roku. Odpady typu szkło, papier oraz metale i tworzywa sztuczne odbierane będą zgodnie z harmonogramem, który umieszczony zostanie do 31.12.2019 na stronie www.czystemiasto.gdansk.pl w zakładce „harmonogramy odbioru odpadów” w części dla nieruchomości jednorodzinnych.

Dostosowanie harmonogramów do zmian obowiązujących regulaminów zacznie obowiązywać od miesiąca lutego 2020 roku. Nowe harmonogramy dostosowane do zmienionego systemu gospodarki odpadami komunalnymi zaczną obowiązywać od 1 lutego 2020r. i zostaną opublikowane/dostarczone w miesiącu styczniu.

[X] zamknij
Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) na stronie czystemiasto.gdansk.pl umieściliśmy szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.