Segreguję odpady! zmiany po
1 kwietnia 2018
złóż deklarację Czyste Miasto Gdańsk ile zapłacę? co i gdzie
wrzucać?
trudne
pytania
sektory harmonogramy odbioru odpadów pojemniki podstawy
prawne
Gdańsk
wątpliwości? skontaktuj się z nami!
X zamknij

Aktualne komunikaty:

Zbiórka poświątecznych choinek od mieszkańców

UWAGA! Zbędne CHOINKI będą odbierane w okresie od 2 stycznia do końca lutego 2019r. Należy zdjąć z nich wszelkie ozdoby świąteczne i tak przygotowane drzewka pozostawić przy punkcie gromadzenia odpadów (altanie śmietnikowej) w dniu poprzedzającym wywóz odpadów BIO. Prosimy pamiętać, że choinki pozostawione w innych dniach będą oczekiwały na kolejny transport i niepotrzebnie zaśmiecały otoczenie budynków.

Umieść instrukcję przy altanie lub na klatce schodowej

Urząd Miejski w Gdańsku przygotował bardzo przydatną ulotkę dla Mieszkańców, wspólnot, zarządców. Jest to proste wyjaśnienie do czego służy altana śmietnikowa (tzw. Punkt Gromadzenia Odpadów - PGO), a do czego nie powinna. Przy okazji jasno pokazujemy dlaczego firma wywożąca odpady pewnych rzeczy nie zabiera i co zrobić właśnie z tymi odpadami, których nie wolno wyrzucać do PGO. Warto wypełnić harmonogram i powiesić taką ulotkę na altanie lub klatce schodowej. Z pewnością będzie to pomocne Mieszkańcom. Pobierz ulotkę - kliknij.

Bezpłatne tablice na wiaty

[szczegóły]

Edukuj turystów i swoich gości zagranicznych!

[szczegóły]

Poszerzony system a składanie deklaracji

Urząd Miejski w Gdańsku przypomina, iż nie ma konieczności składania nowych (zmiany) deklaracji przez mieszkańców. W związku z poszerzonym systemem nowe deklaracje składają tylko przedsiębiorcy oraz nieruchomości mieszane, posiadające w swoich zasobach zarówno mieszkańców jak i firmy. [czytaj dalej]

[X] zamknij
Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) na stronie czystemiasto.gdansk.pl umieściliśmy szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.